Społem - Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik w Zamościu

Sklep nr 11 jest jednym z naszych największych sklepów Lux w Zamościu. Zlokalizowany jest przy trasie wyjazdowej w kierunku Szczebrzeszyna i Zwierzyńca. Sklep ten został kompleksowo zmodernizowany i rozbudowany w 2009 roku.

Szczególnie polecamy bogato zaopatrzone stoiska ze świeżą żywnością:

Niewątpliwym atutem tego sklepu jest sprzedaż gorącego pieczywa wypiekanego w piekarence, która znajduje się obok sali sprzedażowej.

Placówka jest nowocześnie zorganizowana i wyposażona. Sklep wyróżnia się spośród innych placówek Lux rozszerzonym asortymentem artykułów spożywczych, chemicznych oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Szczególną uwagę przyciąga stoisko mięsne, które oferuje świeże mięso z bezpośredniego rozbioru w sklepie.

Sklep nr 11 poleca również stoisko ze zdrową żywnością, gdzie królują produkty: bio, superfoods, bezglutenowe czy bezcukrowe, oraz stoisko z produktami z rożnych stron świata. Świetnie zaopatrzone stoisko nabiałowe to również dodatkowy plus zakupów w tej placówce.

Bogata oferta świeżych, wysokiej jakości artykułów spożywczych oraz produktów niezbędnych na co dzień w każdym domu, zapewnia udane i kompleksowe zakupy. Obszerny i wygodny parking jest znacznym ułatwieniem dla naszych zmotoryzowanych klientów.

Dodatkowe zalety sklepów Społem:

SKLEPY LUX – ULUBIONE MIEJSCE ZAKUPÓW!