Społem - Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik w Zamościu

Pszczeliniec w Krasnobrodzie

Krasnobród położony jest na Roztoczu, w malowniczej kotlinie górnego Wieprza. Miasto posiada uzdrowiskowy mikroklimat sprzyjający leczeniu chorób płucnych i reumatycznych.
Znajduje się tu znana w okolicy kapliczka na wodzie, wzniesiona nad źródłem, którego woda posiada właściwości uzdrawiające. Jedno z podań głosi, że cudowna woda ze źródełka uzdrowiła chorą Marię Kazimierę, znaną potem jako Marysieńka Sobieska. W dowód wdzięczności za uzdrowienie królowa ufundowała w Krasnobrodzie budowę sanktuarium i klasztoru.

Dzisiejszy Krasnobród i okolice to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Położony w sercu roztoczańskich lasów jodłowych i pozostałości buczyny karpackiej, posiada zagospodarowany turystycznie zalew ze strzeżonymi kąpieliskami, wieżę widokową, oferuje wspaniałe krajobrazy, ponad 40-kilometrową trasę rowerową i wiele innych wspaniałych miejsc turystycznych. Jest również wspaniałą bazą wypadową do innych części Roztocza.

Ośrodek Wypoczynkowy „Pszczeliniec”

Ośrodek „Pszczeliniec” zaprasza na wypoczynek w sezonie letnim. Na terenie znajdują się 4 domki wczasowe.

Wyposażenie

W każdym domku znajdują się koce, kołdry oraz pościel adekwatnie do ilości miejsc przeznaczonych do spania. Na tarasie wystawiony jest stolik ogrodowy oraz krzesła.

Cennik

Odpłatność za domek wynosi:

W ośrodku nie ma stołówki, istnieje jednak możliwość sporządzania posiłków we własnym zakresie w domkach, bądź też korzystania z wyżywienia w ośrodku sąsiednim.

Rezerwacja

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 84 638 17 40 lub 84 638 17 41 (w godzinach 7.00-15.00).

Po telefonicznym uzgodnieniu terminu, wpłaty prosimy kierować na rachunek: 59 1500 1807 1218 0002 1298 0000 – Bank Zachodni WBK SA/Oddział Zamość